Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde Distribütör/İmalatçı firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.
 

Ürün İade Koşulları

ModaEstela’dan satın alacağınız ürünü beğenmemeniz veya  beklentinizi karşılamaması Durumunda 7 gün içinde iade edebileceğinizi biliyormuydunuz?

Siz kıymetli müşterilerimize eğlenceli ve kendinizi özel hissedeceğiniz bir alışveriş deneyimi Yaşatmak istiyoruz.

İade işlemleri şu şekilde yapılmalıdır;

Üyeliğinize girip satın almış olduğunuz ürün için iade talebi oluşturun

Üyeliğinize ulaşamıyor iseniz destek@modaestela.com dan iade isteğinde bulunmanız veya 0212 5148017 nolu telefonu aramanız yeterli.İade etmek istediğiniz ürün elinize ulaştıktan 7 günü geçmemelidir.Ürünü,orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte ModaEstela’ya iade gönderebilirsiniz. İadenizin kabul edilmesi için,ürünün kesinlikle kullanılmamış ve hasar görmemiş olması gerekmektedir.İade ürünlerde kargo ücreti müşteriye aittir.

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.